Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 608 945 608
obchod@vinciprojekt.cz
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
e-shop
koupelny
inspirace
historické repliky
architekti
kontakt
NOVINKY
Osobnosti u Vinci
INSPIRACE S LUCIÍ BENEŠOVOU
PAVLI SI OPRAVDU ŽIJE
TOPKY MARTINA PRÁGRA
dárkové poukazy
druhá šance
Archiv
Open Horizon
Neocim Studio
Mood Atelier
Mood Lines & Dots
Mosaics Acqua
Mosaics Glossy
Neocim Plus Terrasse
Octogone
Elevenuance
Fez
Rebels
Grace
Abbey Stone
Cementine
Cementine Home
Cementine Paint
Maioliche
Terra
New York
Fabresa
Equipe Ceramicas
Cotto Etrusco
Mainzu Ceramica
Quintessenza Ceramiche
Vives Azulejos
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
e-shop
/
vybrat podle
/
značka
Obklady a dlažba podle výrobce
, Strana 26
CE.SI. Ceramica
Cerdomus
Cevica
Cifre Cerámica
Eco Ceramica
Elios Ceramica
La Fabbrica
Kerion
Marca Corona
Monopole Cerámica
Musa
Primus Vitória
Revoir Paris
Rondine
Topcer
Tonalite
Valsecchia Ceramica
WOW
Xclusive Ceramica (Batik)
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
1330
položek celkem
Výpis produktů
–10 %
Cerdomus Crete Oro Grip 20 mm R13 venkovní dlažba rekt. 100x100 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
2 204 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 204 Kč / 1 m2
11385
Cerdomus Crete Bronzo R9 velkoformátová dlažba rekt. 100x100 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
3 298 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 649 Kč / 1 m2
11382
–10 %
Elios Terre Etrusche Esagonetta Lazio dlažba v imitaci terakoty 22x25 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
532 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 437,84 Kč / 1 m2
11265
–9 %
Elios Terre Etrusche Decor A dlažba v imitaci terakoty 20,3x20,3 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 486 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 198,39 Kč / 1 m2
11259
CESI Metro Diamantato doplňková rohová dlaždička 7,5x7,5 MAT – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
70 Kč
/ ks
Měrná cena:
70 Kč / 1 ks
11175/BIA
CESI Metro Diamantato Bianco obdélníkové obklady 7,5x15 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
2 040 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 040 Kč / 1 m2
11163
Elios D_Esign Evo Decoro Senape Sogg. A dlažba 20x20 mat
Skladem
(1 bal)
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
87/NA60
až
–6 %
Terra Battiscopa – sokl k dlažbě 4,7x20 | barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
od
160 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 160 Kč / 1 ks
9802/AVO
Cevica Antic Mate Cream Mix obklady v odstínech krémové 13x13 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 880 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 880 Kč / 1 m2
9742
Kerion Neocim Plus Cubique Lierre – 3D historická dlažba – 20x20, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 944 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 620 Kč / 1 m2
9581
Kerion Neocim Classic E Champagne dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 944 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 620 Kč / 1 m2
9579
Cifre Atlas White Mate – obklad v handmade stylu 7,5x15, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
710 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 420 Kč / 1 m2
9392
Elios Deco Anthology Geo C Taupe dlažba s pruhy 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
9062
Elios Deco Anthology Geo B B&W dlažba s pruhy 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
9059
Kerion Neocim Plus Décor Fleur Manguel – vzorovaná dlažba – 20x20, mat
Na zakázku – běžně do 8 týdnů
3 598 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 998,33 Kč / 1 m2
8034
Kerion Neocim Plus Décor Fleur Manguel N – odolná dlažba – 20x20, mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
3 598 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 998,33 Kč / 1 m2
8033
Kerion Neocim Vintage V07 orientální dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
3 598 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 998,33 Kč / 1 m2
7786
Elios D_Esign Evo Decoro Evo Ciano Mix dlažba patchwork 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 343 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 199,11 Kč / 1 m2
7714
Elios D_Esign Evo Decoro Ciano Sogg. A dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7713
Elios D_Esign Evo Bianco vintage dlažba 20x20 mat
Skladem
(2 bal)
1 175 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 049,11 Kč / 1 m2
7688
Cevica Boom Mix Deco – vzorovaná dlažba patchwork, hexagon 14x16, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 024 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 547,26 Kč / 1 m2
6623
Cevica Boom Dec. 1 – vzorovaná dlažba, hexagon 14x16, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
944 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 348,26 Kč / 1 m2
6620
Cevica Boom Coconut Milk – mléčná dlažba, hexagon 14x16, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
862 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 144,28 Kč / 1 m2
6581
Cevica Antic Mate Torelo listela k obkladu 2x15 mat – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
108 Kč
/ ks
Měrná cena:
108 Kč / 1 ks
6521/BLA
–7 %
Terra Antracite – šedá dlažba 20×20 v imitaci cementu | mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
1 559 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 299,17 Kč / 1 m2
6392
Druhá šance
–60 %
Tonalite Nuance Celeste 7x28 – obklad, který Ti šeptá o obloze zavřené do kapsy
Skladem
(2 bal)
389 Kč
/ bal
Měrná cena:
707,27 Kč / 1 m2
6200
Tonalite Aquarel Decoro Antares Verde vzorovaná dlažba 15x15 mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
984 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 968 Kč / 1 m2
6170
Tonalite Aquarel Decoro Stars Blu dlažba patchwork 15x15 mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
984 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 968 Kč / 1 m2
6164
Kerion Neocim Classic B Canto Graphite dlažba roh bordury 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
920 Kč
/ balení 4 ks
Měrná cena:
230 Kč / 1 ks
6118
Kerion Neocim Classic Canto Branche dlažba roh bordury 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
920 Kč
/ balení 4 ks
Měrná cena:
230 Kč / 1 ks
6027
Kerion Neocim Classic C Noir Faixa dlažba bordura 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
2 040 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 700 Kč / 1 m2
5891
Kerion Neocim Classic – C Noir Canto – roh bordury, dlažba 20x20, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
920 Kč
/ balení 4 ks
Měrná cena:
230 Kč / 1 ks
5888
Kerion Neocim Classic Faixa Branche dlažba bordura 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
2 040 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 700 Kč / 1 m2
5882
Cevica Antic Pastels Pale pastelové obklady 7,5x15 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 640 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 640 Kč / 1 m2
5714/AZU
Cevica Antic Mate Torelo listela k obkladu 2x13 mat – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
108 Kč
/ ks
Měrná cena:
108 Kč / 1 ks
5675/BLA
Cevica Antic Mate Moldura listela k obkladu 5x15 mat – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
128 Kč
/ ks
Měrná cena:
128 Kč / 1 ks
5672/BLA
Cevica Antic Mate Moldura listela k obkladu 5x13 mat – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
120 Kč
/ ks
Měrná cena:
120 Kč / 1 ks
5669/BLA
Cevica Antic White Mate obklady handmade 7,5x15 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 560 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 560 Kč / 1 m2
5663
Cevica Vintage Dec. Retro rustikální dlažba 7,5x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
810 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 620 Kč / 1 m2
5408
Cevica Vintage Dec. Classic rustikální dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 027 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 975 Kč / 1 m2
5392
Cevica Vintage Torelo listela k obkladu 2,5x20 mat – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
49 Kč
/ ks
Měrná cena:
49 Kč / 1 ks
5396/BON
Cevica Vintage Moldura listela k obkladu 5x20 mat – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
62 Kč
/ ks
Měrná cena:
62 Kč / 1 ks
5390/BON
Cifre Urban Anthracite Mate – tmavě šedá dlažba 20x20, mat
Skladem
(4 bal)
1 246 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 198,08 Kč / 1 m2
5369
Cevica Vintage Bone rustikální dlažba a obklad 7,5x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
776 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 552 Kč / 1 m2
5366
Cevica Vintage Nut rustikální dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
922 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 773,08 Kč / 1 m2
5363
Ovládací prvky výpisu
Načíst 45 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 26 z 30.
1
26
30
1330
položek celkem
Nahoru
Vzorkovna Praha
Naše největší vzorkovna, Moskevská 24.
Pro architekty a designéry
Zakázkové řešení, vzorky, technické podklady.
Dárkové poukazy
Možnost zakoupení dárkového poukazu k využití v našem e-shopu.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval
Shoptak.cz