Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Google
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 608 945 608
obchod@vinciprojekt.cz
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
e-shop
koupelny
inspirace
historické repliky
architekti
kontakt
NOVINKY
Osobnosti u Vinci
INSPIRACE S LUCIÍ BENEŠOVOU
PAVLI SI OPRAVDU ŽIJE
TOPKY MARTINA PRÁGRA
dárkové poukazy
druhá šance
Archiv
Open Horizon
Neocim Studio
Mood Atelier
Mood Lines & Dots
Mosaics Acqua
Mosaics Glossy
Neocim Plus Terrasse
Octogone
Elevenuance
Fez
Rebels
Grace
Abbey Stone
Cementine
Cementine Home
Cementine Paint
Maioliche
Terra
New York
Fabresa
Equipe Ceramicas
Cotto Etrusco
Mainzu Ceramica
Quintessenza Ceramiche
Vives Azulejos
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
e-shop
/
vybrat podle
/
značka
Obklady a dlažba podle výrobce
, Strana 13
CE.SI. Ceramica
Cerdomus
Cevica
Cifre Cerámica
Eco Ceramica
Elios Ceramica
La Fabbrica
Kerion
Marca Corona
Monopole Cerámica
Musa
Primus Vitória
Revoir Paris
Rondine
Topcer
Tonalite
Valsecchia Ceramica
WOW
Xclusive Ceramica (Batik)
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
754
položek celkem
Výpis produktů
Sítotisk
Petite Pois III obklady modrý puntík sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
8024
Sítotisk
Musa Petite Pois III obklady zelený puntík sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
8023
Sítotisk
Giostra 631 III listela se zelenými proužky sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
8022
Sítotisk
Musa Giostra 631 III obklad se žlutými proužky 20x20 polomat S
Skladem
(49 ks)
od
186 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 186 Kč / 1 ks
8060/KS
Ruční malba
Musa Firenze ručně malované obklady 20x20 polomat M
Skladem
(12 ks)
350 Kč
/ ks
Měrná cena:
350 Kč / 1 ks
8048/KS
Sítotisk
Colony BB III obklady světle růžové pruhy sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
8018
Sítotisk
Colony 398 III obklady modré pruhy sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
8017
Sítotisk
Musa Carre Nero obklady pepito černá antracit 20x20 polomat S
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
8016
Sítotisk
Serigrafia Amalfi III obklady s dekorem 20x20 pololesk
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
7798
Sítotisk
Serigrafia 704 Verde III obklady sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 650 Kč / 1 m2
7797
Kerion Neocim Vintage V07 orientální dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
3 598 Kč
/ bal
Měrná cena:
2 998,33 Kč / 1 m2
7786
Elios D_Esign Evo Decoro Evo Ciano Mix dlažba patchwork 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 343 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 199,11 Kč / 1 m2
7714
Elios D_Esign Evo Decoro Ciano Sogg. A dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7713
Elios D_Esign Evo Decoro Ciano Sogg. B dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7712
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale B&W Sogg. X dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7711
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale B&W Sogg. Z dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7710
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale B&W Sogg. D dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7736
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale B&W Sogg. B dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7707
Elios D_Esign Evo Decoro Palazzo Ducale dlažba patchwork 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 343 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 199,11 Kč / 1 m2
7706
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. Z dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7705
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. G dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7704
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. F dlažba 20x20 mat
Skladem
(1 bal)
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7703
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. E dlažba 20x20 mat
Skladem
(1 bal)
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7701
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. D dlažba 20x20 mat
Skladem
(1 bal)
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7700
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. C dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7699
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. B dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7698
Elios D_Esign Evo Decoro P. Ducale Sogg. A dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 511 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 349,11 Kč / 1 m2
7697
Elios D_Esign Evo Bianco vintage dlažba 20x20 mat
Skladem
(2 bal)
1 175 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 049,11 Kč / 1 m2
7688
Ruční malba
Pennellati jednobarevné ručně malované obklady 10x10 – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
4 608 Kč
/ bal
Měrná cena:
4 608 Kč / 1 m2
7559/NER
Ruční malba
Pennellati jednobarevné ručně malované obklady 20x20 – barvy na výběr
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
3 333 Kč
/ bal
Měrná cena:
3 333 Kč / 1 m2
7553/NER
Sítotisk
Verbena III obklady modro zelený dekor 20x20 polomat S
Skladem
(6 ks)
186 Kč
/ ks
Měrná cena:
186 Kč / 1 ks
6995
–9 %
Terra Astro vers. F – dlažba se vzorem 20x20 | mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
1 679 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 399,17 Kč / 1 m2
6617
–7 %
Terra Antracite – šedá dlažba 20×20 v imitaci cementu | mat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
1 559 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 299,17 Kč / 1 m2
6392
Kerion Neocim Classic B Canto Graphite dlažba roh bordury 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
920 Kč
/ balení 4 ks
Měrná cena:
230 Kč / 1 ks
6118
Cifre Urban Elga – vzorovaná orientální dlažba 20x20, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
761 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 268,33 Kč / 1 m2
6029
Cifre Urban Carlin – vzorovaná orientální dlažba 20x20, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
761 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 268,33 Kč / 1 m2
6028
Kerion Neocim Classic Canto Branche dlažba roh bordury 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
920 Kč
/ balení 4 ks
Měrná cena:
230 Kč / 1 ks
6027
Kerion Neocim Classic C Noir Faixa dlažba bordura 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
2 040 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 700 Kč / 1 m2
5891
Kerion Neocim Classic – C Noir Canto – roh bordury, dlažba 20x20, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
920 Kč
/ balení 4 ks
Měrná cena:
230 Kč / 1 ks
5888
Kerion Neocim Classic Faixa Branche dlažba bordura 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
2 040 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 700 Kč / 1 m2
5882
Cevica Vintage Dec. Classic rustikální dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 027 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 975 Kč / 1 m2
5392
Cifre Urban Anthracite Mate – tmavě šedá dlažba 20x20, mat
Skladem
(4 bal)
1 246 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 198,08 Kč / 1 m2
5369
Cevica Vintage Nut rustikální dlažba 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
922 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 773,08 Kč / 1 m2
5363
Kerion Neocim Glasits Macro White dlažba imitace terrazza 20x20 mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
1 752 Kč
/ bal
Měrná cena:
1 460 Kč / 1 m2
5264
CESI Full Body Fluoro – odolná celoslinutá dlažba – formát na výběr, mat
Na objednávku - běžně do 6 týdnů
od
2 799 Kč
/ bal
Měrná cena:
od 2 760 Kč / 1 m2
4868/10X
Ovládací prvky výpisu
Načíst 45 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 13 z 17.
1
13
17
754
položek celkem
Nahoru
Vzorkovna Praha
Naše největší vzorkovna, Moskevská 24.
Vzorkovna Plzeň
Historické centrum, Bezručova 5.
Pro architekty a designéry
Zakázkové řešení, vzorky, technické podklady.
Dárkové poukazy
Možnost zakoupení dárkového poukazu k využití v našem e-shopu.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval
Shoptak.cz