Řazení produktů

284 položek celkem

Výpis produktů

obklady rucne malovane cerne kosticka pepito 01
Sítotisk
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
8016
obklady rucne malovane modry dekor Amalfi iii
Sítotisk
Serigrafia Amalfi III obklady s dekorem 20x20 pololesk
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
7798
obklady rucne malovane modry dekor 704 verde
Sítotisk
Serigrafia 704 Verde III obklady sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
7797
obklady rucne malovane selske tradicni holandske
Ruční malba
990 Kč / balení 4 ks
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 ks
7788
ptacci rucne malovane obklady
Ruční malba
1 520 Kč / balení 4 ks
Měrná cena: 380 Kč / 1 ks
7653
rucne malovane obklady selske malir jv domaci zvirata 03
Ruční malba
980 Kč / balení 3 ks
Měrná cena: 326,67 Kč / 1 ks
7525
obklady rucne malovane selske tradicni sada kohoutek slepicka 02
Ruční malba
740 Kč / balení 2 ks
Měrná cena: 370 Kč / 1 ks
7601/MAT
rucne malovane obklady selske tradicni handmade srdicka
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
7521
rucne malovane obklady selske tradicni handmade srdicka mala
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
7583/LES
obklady rucne malovane handmade selske tradicni ptacci
Ruční malba
790 Kč / balení 2 ks
Měrná cena: 395 Kč / 1 ks
7519
malovane obklady selske tulipany 04
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
7571/LES
Pennellati jednobarevné ručně malované obklady 10x10 – barvy na výběr
Ruční malba
4 608 Kč / bal
Měrná cena: 4 608 Kč / 1 m2
7559/NER
Pennellati jednobarevné ručně malované obklady 20x20 – barvy na výběr
Ruční malba
3 333 Kč / bal
Měrná cena: 3 333 Kč / 1 m2
7553/NER
obklady selske 15x15 bile chrpa malovana 01
Sítotisk
190 Kč / ks
Měrná cena: 190 Kč / 1 ks
7388/BIL
obklady selske 15x15 bile levandule malovana 01
Sítotisk
190 Kč / ks
Měrná cena: 190 Kč / 1 ks
7385/BIL
rucne malovane obklady 13x13 kocka
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
7344
rucne malovane obklady modrotisk selske tradicni handmade
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
7341
rucne malovane obklady levandule selske tradicni handmade
Ruční malba
289 Kč / ks
Měrná cena: 289 Kč / 1 ks
7315
obklady rucne malovane modro bile dekor 04
Sítotisk
6 426 Kč / bal
Měrná cena: 6 426 Kč / 1 m2
7314
obklady rucne malovane modro bile dekor rohy ebro
Sítotisk
Ebro obklady s dekorem v rozích 10x10 polomat
Na objednávku - běžně do 4 týdnů
6 426 Kč / bal
Měrná cena: 6 426 Kč / 1 m2
7009
verbena iii obklady rucne malovane dekor selske handmade 20x20
Sítotisk
186 Kč / ks
Měrná cena: 186 Kč / 1 ks
6995
obklady rucne malovane selske tradicni sada kohoutek slepicka
Ruční malba
790 Kč / balení 2 ks
Měrná cena: 395 Kč / 1 ks
6355
malovane obklady selske chalupa tradicni 13x13 pomnenky E antic white mate
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
6368
iznik obklady handmade rucne vyrobene cervene relief 03
–30 %
273 Kč / ks
Měrná cena: 273 Kč / 1 ks
6249
antic metal obklady metalicke handmade retro umelecke 01
3 770 Kč / bal
Měrná cena: 3 770 Kč / 1 m2
5348/OZD
rucne malovane obklady selske kvetina magnolie
Ruční malba
446 Kč / balení 2 ks
Měrná cena: 223 Kč / 1 ks
4926
rucne malovane obklady selske kvetiny kyticky malir vilem 03
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
4760
malovane obklady selske chalupa antic vintage ruze 01
Ruční malba
325 Kč / ks
Měrná cena: 325 Kč / 1 ks
4756
obklady rucne malovane modro bile dekor rohy delfi 02
6 460 Kč / bal
Měrná cena: 6 460 Kč / 1 m2
4246
musa Quadrifoglio 675 obklady malovane sitotisk handmade 10x10 zeleny dekor
6 426 Kč / bal
Měrná cena: 6 426 Kč / 1 m2
4244
Quadrifoglio 325 III obklady modré čtyřlístky 10x10 polomat
6 426 Kč / bal
Měrná cena: 6 426 Kč / 1 m2
4243
country petite iii obklady rucne malovane handmade zlute kyticky
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4063
obklady rucne malovane modro bile dekor ciclamo petite rosa iii
186 Kč / ks
Měrná cena: 186 Kč / 1 ks
4062
ciclamo petite blue obklady rucne malovane modry dekor selske handmade 01
186 Kč / ks
Měrná cena: 186 Kč / 1 ks
4061
obklady rucne malovane modro bile dekor ciclamo petite giallo iii
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4060
musa malovane obklady 20x20 brectan tmave zeleny
186 Kč / ks
Měrná cena: 186 Kč / 1 ks
4059
musa malovane obklady 20x20 brectan
Pergola III obklady břečťan sítotisk 20x20 polomat
Na objednávku - běžně do 8 týdnů
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4058
obklady rucne malovane reliefni sedo bile mozaikove 20x20
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4054
musa Nasturzi obklady malovane sitotisk handmade 20x20
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4053
Myosotis musa rucne malovane obklady modre kyticky 20x20 02
Sítotisk
od 186 Kč / ks
Měrná cena: od 186 Kč / 1 ks
4193/KS
Myosotis musa rucne malovane obklady zlute kyticky 20x20 01
Sítotisk
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4051
musa myosistis rosa obklady malovane italske 20x20
Sítotisk
až –48 %
od 95 Kč / ks
Měrná cena: od 95 Kč / 1 ks
4187/KS
obklady rucne malovane zeleno bile dekor Margheritine iii 01
Sítotisk
4 650 Kč / bal
Měrná cena: 4 650 Kč / 1 m2
4049
Margheritine obklady rucne malovane modry dekor selske handmade
Sítotisk
od 186 Kč / ks
Měrná cena: od 186 Kč / 1 ks
4178/KS
Gioia 809 obklady rucne malovane modry dekor selske handmade 20x20
Sítotisk
od 186 Kč / ks
Měrná cena: od 186 Kč / 1 ks
4172/KS

Ovládací prvky výpisu

284 položek celkem
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz